Üretim Bölümleri

Ana Sayfa / Kurumsal / Üretim Bölümleri
Kalıphane - Die Design

Her nevi sac ve alüminyum kesme kalıpları, form verme kalıpları, profil ve boru delme kalıpları, profil ve boru bükme kalıplarının üretimi yapılmaktadır. Punta kaynak fikstürleri, manuel kaynak fikstürleri ve robot kaynak fikstürlerinin üretimi yapılmaktadır.


Die Design

The production of all kinds of sheet metal and aluminum cutting dies, forming dies, profile and tube punching dies and profile and tube bending dies are done. Spot welding fixtures, manual welding fixtures and robot welding fixtures are also manufactured.

Pres - Press

10 tondan 350 tona kadar C ve H tipi Eksantrik ve Hidrolik presler, CNC Abkant büküm presi ve Giyotin makas ile bünyemizde üretilen kalıplarla üretim yapılmaktadır.


Press

We make our production with C and H type eccentric and hydraulic presses form 10 to 350 tones, CNC press brakes and guillotine shears and dies which we produce in our company.

Profil ve Kaynak - Profile Tubes and Welding

Yarı otomatik ve manuel testereler, profil veboru bükme makineleri, profil delme makinesi, Gazaltı (Mig/Mag) ve Argon (Tig) Kaynak makineleri, Kaynak Robotları ile programlama bünyemizde üretilen kalıplarla üretim yapılmaktadır.


Profile Tubes and Welding

We make our production with semi-automatic and manual saws, profile and tube bending machines, profile punching machine, Mig/Mag and Tig welding machines, welding robots and dies and fixtures which we produce in our company.

Tel Şekillendirme - Wire Forming

Ø3mm’den Ø10mm e kadar tel bükümü için CNC Tel bükme makinesi, manuel bükme aparatları, Yarı Otomatik Puntalar, Ayaklı punta makineleri, alın punta makineleri, Tel punta kaynak makineleri, uç kesme makineleri, şerit zımpara makineleri ile bünyemizde üretilen kalıp ve fikstürlerle üretim yapılmaktadır.


Wire Forming

The production is made with CNC wire bending machine which bends wire from Ø3mm to Ø10mm, manual bending apparatus, semi-automatic spot welding machines, spot welding machines with pedal, forhead spot welding machines, wire spot welding machines, cutting edge machines, grinding and machines and dies that we made in our own company.

Boya - Powder Painting

Konveyör sistemli elektrostatik toz boya hattımızla müşterilerin renk isteklerine göre toz boya yapılmaktadır.


Powder Painting

Powder painting is done according to the color demands of the customers with our conveyor electrostatics powder painting line.

Kaplama - Coating

Anlaşmalı olduğumuz yüzey işlem firmalarıyla krom, nikel, çinko, sıcak galvaniz, çinko demir, çinko nikel, fosfat, kataforez, ve bir çok kaplama çeşidi hizmetinize sunulmaktadır.


Coating

We put chrome, nickel, zinc, hot-dip galvanization, zinc-iron, zinc-nickel, phosphate, cataphoresis and so many coating types into service with surface finishing companies with which we have agreements.

Metrin Makina Metal

Yapı Market ve Süpermarket Ekipmanları, Butik Mağaza Ekipmanları, Koltuk Mekanizmaları, Okul Mobilyaları, Bisiklet ve Bagaj Taşıyıcı Sistemler, Sac Kalıpları, Kaynak Fikstürleri